Campiri

Campiri

E-commerce    Fúze a akvizice   

Campiri jsme pomáhali při budování holdingu, nastavení jednotlivých vztahů mezi společníky, vstupu strategických investorů a akvizic několika společností.  

Pro Campiri bylo dále potřeba zajistit obchodní podmínky a nájemní smlouvy pro koncové zákazníky, pro autopůjčovny nebo majitele karavanů. Zpracovávali jsme také obchodní podmínky pro platformu investic do pronájmu karavanů.

 
Whalebone

Whalebone

Fúze a akvizice   

Whalebone jsme zastupovali v rámci jednání o transakční dokumentaci a nastavení vztahů mezi společníky při vstupu skupiny tuzemských i zahraničních investorů. Do jednání jsme naskočili už v hodně rozjeté fázi, abychom jim pomohli najít společnou řeč v několika sporných bodech transakce.

 
 

Fúze a akvizice   
Statutární město Brno

Statutární město Brno

Fúze a akvizice   

Akcie za půl miliardy korun. Taková byla hodnota transakce, kterou jsme řešili pro Statutární město Brno. Pořádná výzva. A ty máme rádi! 

V rámci této transakce jsme pro kupujícího provedli právní prověrku kupované společnosti, nastavili vztahy mezi společníky, připravili transakční dokumentaci a vše ve spolupráci se zástupci města v angličtině vyjednali.