Blog

Naši klienti: Vasky

Naši klienti: Vasky

Pro Vasky jsme vytvořili veškerou dokumentaci pro e-shop, tedy obchodní podmínky, zpracování osobních údajů a cookies. Už teď se těšíme, co naše další spolupráce přinese! <….

Naši klienti: CONFER-O-MATIC

Naši klienti: CONFER-O-MATIC

Pro Confer-O-Matic jsme zpracovávali všechno možné k zajištění hladkého provozu celé platformy. Obchodní podmínky pro zákazníky, kteří nechtějí nic moc řešit a chtějí udělat jednorázovou akci. Náročnější smlouvy o vývoji a servisu virtuálních světů na….

Naši klienti: MICo

Naši klienti: MICo

MICo jsme pomáhali vytvořit holding v rámci mezigeneračního předávání. Museli jsme tedy zvažovat nejen budoucí prosperitu podnikání zúčastněných společností, ale také brát v úvahu soukromé zájmy společníků, jejich….

Naši klienti: Kiwi

Naši klienti: Kiwi

Stěhování Kiwi.com do areálu bývalé Zbrojovky bylo největší brněnskou transakcí v oblasti komerčních pronájmů za rok 2019 a my jsme byli u toho. Zastoupili jsme Kiwi.com při….

Naši klienti: Queens

Naši klienti: Queens

Queens už od roku 2003 obléká lidi od hlavy až po paty. Což může říct taky každý druhý rodinný obchod s oblečením. Co už ale říct nemůže, že byli první. První, kdo měl odvahu „k nám na východ“ dotáhnout sneakers a streetwear od značek jako Puma, Nike….