Mgr. Pavel Kroupa

Partner
  • 18 let praxe
  • Veřejná správa a veřejné investice, Regulace dopravy

Pavel je nejen zakládajícím partnerem kanceláře KROUPALIDÉ, ale také odborníkem na veřejné zakázky, závazkové právo a správní právo – hlavně ve vztahu k dopravě ve městech. 

Uvědomuje si, že výstupy právních služeb mají být nejen profesionálně zpracované a funkční, ale hlavně pro klienta srozumitelné a pochopitelné. Pavel věří, že je třeba být k lidem upřímný, nebojí se jim říkat i nepříjemné věci a na druhé straně přiznat vlastní chybu.  

Byl zvolen do představenstva České advokátní komory, je členem rady České parkovací asociace, pomáhá nastavovat IT veřejné zakázky v Asociaci softwarových agentur (ASWA). 

Jako advokát s více než patnáctiletou praxí pomáhal uzavírat stovky smluv a v oblasti práva veřejných zakázek se podílel na straně zadavatele i dodavatele na významných projektech v souhrnné hodnotě přesahující několik miliard korun.

Co o Pavlovi říkají naši klienti?

„S Pavlem a jeho kanceláří pracujeme více než 5 let a od minulého roku je v podstatě naší exkluzivní firemní právní kanceláří. Vedle obvyklého obchodního práva řešíme spolu i právo pracovní. Navíc velkou expertizu mají v oblasti duševního vlastnictví, které je pro nás jako firmu zaměřenou na design velmi důležité.  

U svých nových projektů jsem Pavlovu kancelář pověřil celým procesem založení nových firem na klíč. Skvělá zkušenost.  

V Asociaci textilního, oděvního a kožedělného průmyslu ATOK KROUPALIDÉ vyhráli výběrové řízení na administraci VŘ projektu vzdělávání podle zákona o veřejných zakázkách. Velmi rozsáhlý projekt pro desítky firem zvládli na jedničku a mají můj respekt.“ 

Jiří Grund

CEO

Grund