Mgr. Oldřich Kozumplík

Advokát
  • 14 let praxe
  • Veřejné zakázky, fúze a akvizice, e-commerce

Oldřich je vyhledávaným poradcem pro nákup a prodej společností, strukturování podnikání a vytváření podnikatelských seskupení, nastavování vztahů mezi společníky a obchodní agendu, jako je poradenství v závazkových vztazích nebo vymáhání nároků z porušení smluv.  

Obce a veřejné instituce si jej pravidelně vybírají pro jeho odborné znalosti v oblasti veřejných investic a dopravního práva. 

Aby lépe porozuměl klientům a jejich potřebám, snaží se neustále prohlubovat své vzdělání. Vedle práva vystudoval Oldřich i ekonomii a finance: umí proto právní poradenství zasazovat do daňových, účetních a ekonomických souvislostí

Pro Oldřicha jsou splněná očekávání klientů na prvním místě. Od prvního kontaktu s klientem udělá vše pro to, aby byl se spoluprací spokojený, věděl, že se na něj může spolehnout, a chtěl se vracet s novými projekty.

Co o Oldřichovi říkají naši klienti?

„Naše společnost potřebovala zrealizovat projekt snížení základního kapitálu; i když se na počátku jevil tento záměr jako relativně jednoduchý, realita byla mnohem složitější. Mgr. Kozumplík, a tým AK Kroupalidé, nám byl od začátku oporou a bez problémů opakovaně poskytoval vysoce odborné právní analýzy, koncepty rozhodnutí a návrhy řešení, které odpovídaly detailům měnících se potřeb a nových úvah. Díky jeho profesionálnímu přístupu bylo možné dokončit projekt snížení v původně oznámeném termínu. Spolupráce probíhala bez problémů, komunikace byla velice příjemná. V rámci této zkušenosti z oblasti korporátního práva můžeme více než doporučit.“ 

Slavomír Halla  

Deputy Chairman of the Board of Directors 

MND Gas Storage