Mgr. Kristýna Habrovcová

Advokátní koncipientka
  • 7 let praxe
  • Nemovitosti, fúze a akvizice, veřejná správa

Kristýna se zaměřuje na obchodní právo, především právo korporátní a jeho oblasti spojené s fúzemi a akvizicemi a na obchodní smlouvy, a dále také na pracovní právo. 

Jak ji nejlépe popsat? Třeba v číslech – má za sebou dvě vysoké školy, ovládá pět jazyků a po přechodu z mezinárodní kanceláře do KROUPALIDÉ se už po jednom roce stala nepostradatelnou součástí týmu. Teď je u nás tři a je to čím dál lepší.

Během svých studií strávila několik semestrů na ambasádách a v OSN v New Yorku, své odborné obzory si rozšiřovala také na univerzitě v italské Bologně a na Sciences Po Bordeaux. I díky tomu zvládne levou zadní i přední řešit též přeshraniční aspekty právních problémů našich klientů. 

Kristýna od svých 4 let chodí kreslit do brněnského ateliéru Studánka, kde se schází studenti všeho věku včetně hendikepovaných umělců, a je velmi aktivní v propagaci jeho tvorby. Ateliér pořádá výstavy například v českých památkách UNESCO, ale úspěšně se účastní i velkých mezinárodních soutěží v Bruselu nebo polské Toruni. Kristýniny obrazy si můžete také prohlédnout na tradiční velkolepé přehlídce, kterou Studánka připravuje každoročně v červnu na zámku Belcredi v Líšni a jeho zahradách.

Co o Kristýně říkají naši klienti?

„Na Kristýně mě potěšilo, že na schůzky chodí vždy profesionálně připravená a domýšlí situace při designu nových služeb ještě o krok dále než my sami. Kristýna je velmi rychlá a flexibilní v reakcích na naše dotazy. Mimoto je to člověk, se kterým se dá mile hovořit i bez paragrafů.“ 

Zdeňka Hubáček Kujová 
Principálka kreativního hubu KUMST