KROUPAHELÁN výrazně posiluje v oblasti cirkulární ekonomiky, odpadového hospodářství a veřejných investic

Chceme podpořit chytrý restart ekonomiky právním poradenstvím projektům postaveným na principu udržitelnosti. Proto posilujeme tým a pouštíme se do projektů jako je iniciativa Změna k lepšímu, kterou jsme založili s ostatními podnikateli, kteří vidí budoucnost v investicích do chytrých inovací. 
 
Do našeho týmu jsme v červnu přivítali Žanetu Kozubíkovou, která k nám přišla z Deloitte Legal, kde se věnovala cirkulární ekonomice a odpadovému hospodářství. Zkušenosti má i s hospodářskou soutěží nebo veřejným zadáváním. Skvěle tak doplní advokáta Maroše Sováka, který se dlouhodobě veřejným investicím věnuje a má zkušenosti z Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže a z Ministerstva zemědělství. S Green Dealem nám pomůže praktikanta Aneta Boudová, která o něm píše diplomovou práci.   
 
Zároveň jsme v minulém roce navázali úzkou spolupráci s INCIEN – Institutem cirkulární ekonomiky vedeným Soňou Jonášovou. Intenzivně pracujeme na příkladech dobré praxe v oblasti cirkulárního zadávání veřejných zakázek. Externí spolupráci ve školení našich zaměstnanců jsme dále navázali s Vojtěchem Vomáčkou z Masarykovy univerzity, který je autorem desítek publikací z oblasti práva životního prostředí. Zároveň se podílí na školení soudců a státních zástupců z různých členských států a je členem expertní skupiny Evropské komise pro přístup veřejnosti k soudní ochraně. 
  
Jsme přesvědčení, že jako právníci můžeme a zároveň i musíme přiložit ruku k dílu, aby společnost dosáhla lepší, férové budoucnosti. Proto se vydáváme novou, a ještě udržitelnější cestou. Pojďte do toho s námi.